Nowy początek, nowe zwycięstwo

Na początek kwestie ważne: zwycięstwo! Korporacja SeKoDre tymczasowo przynajmniej odstępuje od zamiarów wchłonięcia naszego ukochanego Folwarku.

Akcja Państwa ulubionej Redakcji Informatora Kakuckiego może z niekłamaną satysfakcją oznajmić, że dzięki naszej akcji uświadamiającej, Korporacja SeKoDre, ten nowy moloch na dreamlandzkim rynku, przyznaje się przynajmniej do tego, że nienależycie informowała dotychczas o tym, co właściwie planuje zrobić z Folwarkiem. Oczywiście złośliwie wskazuje na drobne przykłady nieprawidłowości, ale doprawdy nie ma o czym mówić. Tak czy inaczej zapewniamy naszych Szanownych Czytelników, że Redakcja będzie pilnie przyglądać się i na bieżąco informować o tym, co dzieje się z naszym Folwarkiem, w myśl hasła, że Folwark Kakucki jest naszym wspólnym dobrem, niezależnie od tego, do kogo akurat w danym momencie należy.

Na zakończenie informacja techniczna. Postanowiliśmy zmienić nieco formułę naszych artykułów. Będą one odtąd wzajemnie powiązane tak, że możliwe będzie łatwe odnalezienie wszystkich naszych tekstów, pod tym adresem.