piłka

Wyniki w OLP

W ślad za Kurierem, nowym serwisem prasowym jaki uruchomiony został w Królestwie, podajemy, że nasza drużyna WKS Kakuty zajęła IV miejsce w szóstej już edycji Otwartej Ligii Piłkarskiej!

Mój pierwszy mecz.

Tak jak zapowiadałem. Drużyna grała ofensywnie, czego wynikiem jest aż 7 strzelonych bramek w meczu przeciwko  Temerii Satrina. Kibice oglądający ten mecz nie mogli narzekać. Tak samo jak mieszkańci Kakut powinni być dumni ze swojej drużyny. Gra nie była łatwa, potyczka bowiem odbywała się na wyjeździe z silnym przeciwnikiem, a my czuliśmy na sobie presje chłopów z Kakut. Być może właśnie to spowodowało odrętwienie graczy w pierszej części meczu. Przeciwnik tej klasy nie przepuszcza takich okazji. Szybko, bo zaledwie w przeciągu ciągu 15' udało mu się strzlić 2 gole. Podczas przerwy długo rozmawiałem z graczami, chciałem ich zmotywować, rozluźnić. "Niech grają dla siebie" pomyślałem.. "nie liczy się wynik, niech grają dla zabawy".  Drugą część, gracze zaczeli wypełniać zadania taktyczne.  Graliśmy "swoje".. w 90' przy stanie 3:3 zanosiło się na zasłużony remis... gdy sędzia ogłosił rzut rożny dla Temerczyków.. wrzutka..

Zmiany w klubie

Dziś, 8 lutego 2011 roku, zostało zawarte porozumienie między Sołtysem-Palatynem Kakut a JE Etherardem hrabią de Godwin, dotyczące kakuckiej drużyny piłkarskiej.

Oferta sprzedaży

No i stało się. Redakcja Informatora Kakuckiego dotarła do materiałów w sołectwie, z których wynika, że Sołtys-Palatyn Kakut pragnie odstąpić swoje udziały w drużynie WKS Kakuty. Oficjalną przyczyną ma być zbyt bogaty plan zajęć obecnego Sołtysa-Palatyna, jednakże Redakcja Informatora Kakuckiego podejrzewa, że chodzi tutaj raczej o rozczarowanie kiepskimi wynikami drużyny w ostatnim sezonie.

Porażka w OLP

Redakcja Informatora Kakuckiego odkryła właśnie, że Sołectwo przemilczało kolejną niezbyt wygodną dla siebie informację! Występy WKS Kakuty w Otwartej Lidze Piłkarskiej wypadły gorzej, aniżeli ktokolwiek przypuszczał.

Subskrybuje zawartość